0

Žiadne produkty v košíku.

5 najlepších popup WordPress pluginov z roku 2024 (porovnanie výkonu)

Hľadáte najlepší popup plugin pre WordPress?

Dobrý popup plugin vám pomôže premeniť návštevníkov webových stránok na e-mailových odberateľov a platiacich zákazníkov.

Existujú desiatky popup pluginov, ktoré vám pomôžu zlepšiť mieru konverzie. Väčšina z nich však buď spomalí vašu webovú stránku, ponúkne nepresné štatistiky, alebo ešte horšie.

V tomto článku porovnáme najpopulárnejšie popup pluginy na trhu, aby ste mohli zistiť, ktorý je pre vašu webovú lokalitu najlepšou voľbou

Hlavným účelom používania popup pluginov pre WordPress je pomôcť vám zachytiť potenciálnych zákazníkov a zvýšiť počet odberateľov vášho e-mailového zoznamu.

Vyskakovacie okná však treba používať opatrne. Zle vytvorené popupy sa môžu ľahko stať otravnými a zničiť používateľský zážitok spolu s reputáciou vašej značky.

Musíte si vybrať riešenie, ktoré ponúka správnu interakciu správania, cielenie a funkcie personalizácie, aby ste mohli ponúknuť čo najlepší používateľský zážitok a zároveň zabezpečiť maximálne konverzie.

Ďalším problémom väčšiny popup pluginov je výkon. Keďže mnohé popup pluginy používajú WordPress na sledovanie analytických údajov, výrazne to zvyšuje zaťaženie servera a spomaľuje vašu webovú stránku.

Ako už viete, pomalá rýchlosť stránky negatívne ovplyvňuje vaše umiestnenie v SEO.

Preto potrebujete popup plugin, ktorý ponúka výkonné konverzné funkcie bez toho, aby spomaľoval vašu webovú stránku.

V neposlednom rade sa musíte uistiť, že vybraný popup plugin skutočne funguje s vaším hostingovým prostredím WordPress.

Mnohé popup pluginy sú zle nakódované, takže ich pokročilé funkcie, ako napríklad A/B testovanie a reportovanie, nebudú fungovať s najpokročilejšími riešeniami cachovania, ktoré v súčasnosti používajú mnohé hostingové spoločnosti.

Rivali o najlepšie popup pluginy

Teraz, keď poznáte bežné problémy s väčšinou popup builderov, môžete tieto informácie použiť na vyhodnotenie všetkých populárnych popup pluginov.

Keďže existujú desiatky popup pluginov, tento proces môže byť pomerne časovo náročný. Preto sme tento prieskum urobili za vás.

Tu je stručný prehľad najlepších popup pluginov podľa výkonnosti:

PoradieNázovNajplepšie preCena
1OptinMonsterCielené popupy$9 / mesiac
2TrustPulseUpozornenia na sociálne dôkazy$5 / mesiac
3Thrive LeadsZachytenie vedúcich predstaviteľov$99 / rok
4BloomZákladné vyskakovacie okná$89 / rok
5SumoNízke rozpočtyZadarmo
Posted in Wordpress pluginy